Dovolená s dětmi nebo krátká chvíle?
Zeptejte se nás, mnoho tipů víme a kam s dětmi poradíme!

Nevíte kam na výlet s dětmi?
Máme tipy na výlety v Čechách i na Moravě!

Dovolená v Čechách nebo na Moravě?
Dáme Vám plno tipů na různé kategorie ubytování!

Úvodní strana - Kam na výlet s dětmi - Království času Protivín

Informace

Království času Protivín

Purkyňova 255, Protivín
Česká republika

Tel: +420 776 213 215

Základní popis

První poschodí vily patří rozsáhlé sbírce rozličných druhů a velikostí hodin a hodinek, od nejmenších po věžní stroje. 2 interiérové herny pro menší i větší děti, dílnička, kavárnička.
Nabízíme benefity pro věrné návštěvníky.

Vybavení

dětská židlička, dětské menu, dětské sedátko na wc, dětský domeček, dětský koutek, dětský příbor, dílničky pro děti, expozice pro děti, herna / sál, internet / WiFi - zdarma, možný vstup s kočárkem, nekuřácké prostředí, nočník, přebalovací pult, programy pro děti, půjčování hraček, společenská místnost, záslepky do elektr. zásuvek

Dvě interiérové herny pro menší i větší děti, dílnička pro malé šikuly, kavárnička se skvělým výběrem nápojů i dobrot, v prvním patře sbírka hodin budíků hodinek a různých zajímavostí, která se stále rozrůstá.

dětský domeček, dětský koutek, houpačka, hřiště, klouzačka, možný vstup s kočárkem, pískoviště, přebalovací pult, průlezka, travnatá plocha, zahrada, zahradní altán

venkovní hřiště s posezením

Tipy na zábavu

Hravé peklo

Město: Písek

Kláštery Český Krumlov

Město: Český Krumlov

Zážitkový park Zeměráj

Město: Milevsko

Lanový park Libín

Město: Prachatice

Národní muzeum fotografie

Město: Jindřichův Hradec

last minute

Vertical Park

Přijeďte s dětmi vyzkoušet všechny aktivity, které Vám naše středisko nabízí. Lezecká stěna, trampolíny, obří houpačka a další možnosti Vás nadchnou a pobyt na čerstvém horském vzduchu Vám vlije energii do žil.

Naše tipy

Hravé peklo

Husova kaple v Bernarticích ukrývá pod svou střechou pekelné chodby se zrcadlovým labyrintem a figurami čertů. Ve zvonici je satanova hvězdárna, vedle které je svět devatera pohádek a jednoho hororu. Přijďte se bát, hrát a smát.

zobrazit

Kláštery Český Krumlov

Nedávno zpřístupněný areál klášterů nabízí vyžití milovníkům historie i rodinám s dětmi. Pohrajte si a tvořte v Interaktivní expozici lidských dovedností nebo navštivte klášterní řemeslné dílny a odneste si vlastnoručně vytvořený řemeslný výrobek.

zobrazit

3 nejlepší místa, kam letos vyrazit s dětmi k moři

Rádi byste vyrazili s dětmi k moři, ale obáváte se, že pouhé válení se na pláži je nenadchne? A že vám navíc rodinná dovolená ukrojí velkou část z vašeho rozpočtu? Uklidníme vás, obavy jsou zcela zbytečné. Stačí si jen vybrat finančně nenáročnou destinaci, a především hotel dokonale uzpůsobený i těm nejmenším. Věříme, že následující země a hotely si oblíbíte vy i vaše ratolesti.

zobrazit

Houbový park - Ráj skřítků - Muzeum

V Houbovém Parku se můžete vydat na výzkumnou expedici do prehistorie, na cestu za pokladem a za skřítky! Dále můžete navštívit Muzeum fosilií, výtvarné dílny nebo vyzkoušet netradiční dřevěné hry. Za nepřízně počasí plníte mnoho zajímavých soutěží.

zobrazit

Zámek Třeboň

Navštívíte-li třeboňský zámek můžete si vybrat ze tří návštěvnických okruhů. Uvidíte například alchymistickou laboratoř, knihovnu Petra Voka, rožmberskou zbrojnici, jízdárnu a nebo výjimečnou psí kuchyni. Na zámku jsou pořádány také kulturní akce.

zobrazit

ZOO Ohrada

ZOO Ohrada se nachází v těsné blízkosti zámku Hluboká.Návštěvu Vám a hlavně Vašim dětem zpříjemní celoroční kulturní program,jako např.pohádkové večery.V pravidelných časech můžete vidět krmení zvířat.Na Vaše ratolesti zde čekají dvě dětská hřiště.

zobrazit

Redakční a publikační systém cmscore.cz

Počet zobrazených stránek za posledních 30dnů: 201110

Vyletysdetmi.cz | Copyright © 2010 - 2019

FB
close

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Nesrovnalosti

Pole označené * je nutné vyplnit.

close

Doporučit přátelům

Pole označené * je nutné vyplnit.

close